imatge no visualitzada

Requirements

Get Adobe Flash player

Resultado de imagen de dibujo organización

A. ORGANITZAClÓ PEDAGÓGICA

i. EQUIP DIRECTIU

Directora Titular: Gemma Cardona Soley

Director Pedagògic: Miquel Àngel Llabrés Ferrer

Directora d'Ed. Infantil: Mª Eugenia Delgado Tous

Directora d'Ed. Primària: Trinidad Jiménez Pelegrina

Directora d'Ed. Secundària: Marga Blanes Riera

 

ii. DEPARTAMENT D'ORIENTACIÓ

Maria Feliu Durán, Mireia Planes Muntaner, Victoria Tanco Salas

 

iii. COORDINADORS COMISSIONS DE TREBALL

Comissió de Pastoral: Miquel Matas 

Comissió Mirall: Azahara Ruano

Comissió de Festes/Projectes: Mar Clar

Comissió Ambiental: José Manuel Gálvez

Comissió Animació a la lectura:  Sol Moragues 

 

iv. COMISSIÓ DE COORDINACIÓ PEDAGOGICA

Departament de Matemàtiques: Víctor Manuel García Luque

Departament de Llengua Castellana: Bartolomé Llompart Llácer

Departament de Llengua Catalana: Mª del Mar Santacreu Pérez

Departament d'Educació Física: Noelia Herranz Vicente

Departament de Música: Antoni Montejano Piqueras

Departament de Religió: Miquel Matas Ferrer

Departament de Plàstica: Carolina Caballero Garmón

Departament de llengües estrangeres: Mercedes Padilla

Departament de Ciències Socials: Joana Montaner Ferrer

Departament de Ciències Naturals: Miquel Fullana Daviu

Departament TIC: Víctor Manuel García Luque

Departament de Tecnologia: Joan Guasp Balaguer

Departament d'Orientació: Maria Feliu Durán

 

v. PROFESSORAT DEL CENTRE

EDUCACIÓ INFANTIL (EI)

Mª del Mar Clar Terradas

Catalina Palou de Comasema Feliu

Noelia Bonnín Luque

Margarita Matas Campins

Isabel Gelabert Bennàsser

Mª Eugenia Delgado Tous

Isabel Fernández Cañizo

Dolors Rubí

Margarita Busquets Fiol

José Manuel Gálvez Moreno

Mar Balaguer Pomar

Mª Victoria Tanco Salas

Sara Roso Bas

Lara Ibáñez 

Carolina Caballero Garmón

Lara Massanet

Cristina Bernal Palma

Catalina Ripoll Ballester

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA (EP)

Mª del Mar Santacreu Pérez

Catalina de Prada Gúzman

Noelia Herranz Vicente

Silvia Ferrer Bauzá

Marta Rotger Moreno

Mercedes Padilla Arola

Lida Massot

Montserrat Amengual Barceló

Ángela Perelló Barceló

Bartolomé Llompart Llácer

Magdalena Giménez Colomar

Mª Dolors Morell Quadreny

Mercedes de Ysasi Comamala

Luís Argilés Ciudad

Joan Guasp Balaguer

Mª Ignacia Morell Quadreny

Soledad Moragues Quiroga

Miquel Fullana Daviu

Lucas Martínez

Mercedes Morales Otero

Mireia Planells Muntaner

Antonio Montejano Piqueras

Climent Garau Sampol

Rafel Porcel Reinoso

Benita Salvá Serra

Trinidad Jiménez Pelegrina

Marta Juan Aloy

Matilde Palou de Comasema Feliu

Miquel Àngel Dora Coll

Leticia Muret Deudero

Cristina Batle Vallés

Andrea Riera

Katia Guzmán

Cati Villalonga

 

EDUCACIÓ SECUNDÀRIA (ESO)

Miquel Torres Gabriel

Mª Antonia Tous Vanrell

Maria Magdalena Llabrés Torrens

Marta Ruíz Martínez

Azahara Ruano Martínez

Miquel Matas Ferrer

Maties Cañellas Salom

Mar Calbetó Llorens

Maria Feliu Durán

Joana Montaner Ferrer

Margarita Ginard Vila

Víctor Manuel García Luque

Mª José Mir Gamundí

Cristina Batle Vallés

Damià Sales Fanals

Isabel Alemany Font

Bernat Segura Artigues

Leticia de la Torriente Pulido

Concepción Arroyo Ramos

Antonia Mª Balaguer Terrasa

Margarita Blanes Riera

Àngela Pont Rosselló

Miquel Àngel Llabrés Ferrer

Gemma Cardona Soley

Marcos González

Maria Navarro

Joan Guasp Balaguer

Antonio Montejano Piqueras

Maria Feliu Durán

Ana Cáceres

Maria Antònia Moyà

Natalia Alonso

Maria Antònia Orell

Loida Gutiérrez

Vanessa Gómez

 

AUXILIARS

Teresa Díaz Muñoz

Sandra González Vázquez

Pilar Pizà Escudero

Catalina Pol Tous

 

B. ORGANITZACIÓ ADMINISTRATIVA

i. SECRETARIA

        Mª Asunción Estarellas Veny

Mª Asunción López Cazorla

 

ii. ADMINISTRACIÓ

Juana Mª Petro Balaguer

Catalina Mª de Pablo Cladera

iii. PORTERIA

Catalina Mª de Pablo Cladera

Pilar Pizá Escudero

Maria Asunción Estarellas Veny

iv. MANTENIMENT

             Magdalena Belmar Bisellach

             Josefina Florit Gallego

             Mª Isabel Tomás Ripoll

             Catalina Pol Tous

             Sebastiana Simó Llofriu

            Virginia Verdugo

v. AUXILIARS ESCOLETA MATINERA

             Catalina Pol Tous

             Isabel Simancas Blas

             Maria Zanoguera Florit

             María Isabel Calafell Ros

 

C. CONSELL ESCOLAR 

President: Miquel Àngel Llabrés Ferrer

Representants Titularitat: Margalida Moyà Pons, Miquel Balle Palou, Gemma Cardona Soley

Representants Professorat: Antònia Balaguer, Joan Guasp, Catalina Ripoll i Marga Ginard

Representants Pares i Mares: Francisca Marqués Ozonas, Pilar Coll, Laura Canals,  Pedro Benito.

Representants Alumnes: Marc Mayol i Izan Disla

Representant PAS: Catalina de Pablo

   

Traduir?  

caeuenfrgldeites
   

Blog SC Connecta (2)  

  • scconnecta
   

CANALS OFICIALS  

  • Facebook
  • Twiter
  • Youtube
  • Flickr
  • Instagram
   

Agenda  

Gener 2019
L M X J V S D
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Medi Ambient  

   

TELÈFON D'AJUDA NINS_i_ADOLESCENTS  

   
© SAGRAT COR PALMA